O mnie

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ukończyłam także studia podyplomowe na kierunku Poradnictwo Dietetyczne – postępy w żywieniu człowieka w Instytucie Żywności i Żywienia w Warszawie oraz podyplomowe studia Poradnictwa Dietetycznego w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Poszerzając swoje zainteresowania zdobyłam tytuł Instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness. Dietetyka to dla mnie nie tylko zawód, ale również pasja. Moim celem jest promowanie zdrowego stylu życia: zdrowego żywienia, rekreacji ruchowej, prawidłowych nawyków żywieniowych. Do pacjentów podchodzę indywidualnie, uwzględniam ich gusta i preferencje żywieniowe podczas układania jadłospisu. Duży nacisk kładę na edukację żywieniową, gdyż uważam to za podstawę wywołania u pacjenta chęci zmiany sposobu żywienia i utrzymania go w późniejszym okresie (nawet po osiągnięciu wymarzonego celu).

Zapraszam do mojej poradni. Postaram się, byś po rozmowie ze mną zrozumiał (zrozumiała), że dieta – to zdrowy styl życia; żywienie, które sprawia, że czujesz się dobrze. Zaproponuję Ci potrawy i posiłki, które będą smaczne i zdrowe a jedząc je: osiągniesz pożądaną masę ciała, poprawisz swoje wyniki i będziesz czuć się świetnie. Nie będzie interesował Cię powrót do starych przyzwyczajeń – Bo po co?

Zapraszam
Monika Miłoszmgr Monika Miłosz
specjalista ds. żywienia, dietetyk

© 2011 monikamilosz.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projektowanie i tworzenie stron www
Ważne: Użytkowanie serwisu www oznacza zgodę na wykorzystywanie plików "Cookies". Szczegółowe informacje w Polityka plików "Cookies".